Ekmek Dostlarının ilk ve tek buluşma noktası
Duyurular:
English Germany French Italian Spanish Russian Norway Japanese Chinese Simplified Dutch Portuguese Greek Arabic  
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.
Ocak 22, 2018, 06:57:18 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: üyelik sorunu  (Okunma Sayısı 14843 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mauce
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Temmuz 12, 2012, 05:09:07 ÖÖ »

üye olurken illallah dedirtti inanın olmaz böyle şey saati yazıyorsun yanlış diyor nasıl olduysa bir zaman sonra üye olabildim çok şükür admin kardeş bot koruma yapıyorsun 2 tane bot koruma koymuşun en azından saat olanını kaldır üye olmakta zorlanıyoruz birde admin onayı gerekiyor diyor  buna ne gerek var anlamıyorum 1 saatte öle bekledik   merdane
soberman
Soberman
Administrator
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ekmek nimettir, lütfen israf etmeyelim.

« Yanıtla #1 : Temmuz 12, 2012, 09:37:56 ÖÖ »

üye olurken illallah dedirtti inanın olmaz böyle şey saati yazıyorsun yanlış diyor nasıl olduysa bir zaman sonra üye olabildim çok şükür admin kardeş bot koruma yapıyorsun 2 tane bot koruma koymuşun en azından saat olanını kaldır üye olmakta zorlanıyoruz birde admin onayı gerekiyor diyor  buna ne gerek var anlamıyorum 1 saatte öle bekledik   merdane

Çok özür diliyorum, amacımız sizi üzmek ya da bekletmek değil.

Saat koruması olmadan önce o kadar fazla fake üyelik talebi geliyordu ki, mesajlara bakmak yerine bunları temizlemekle zaman harcıyorduk.

Aradan da kaçamak üyeler ortaya çıkınca bu defa da elektronik postaları silmekle uğraşıyoruz.

Admin onayını da bir sıkıntı sonucunda koymak zorunda kaldık. Sizin nickiniz ve elektronik posta adresiniz ilaveten admin onayını getirdi.

Yani, inanın hiç bir kötü niyetimiz yok.

Size tüm kalbimizle hoş geldiniz diyoruz ve sizi üzdüğümüz için de af diliyoruz.

http://www.ekmeksanati.com
Breville ve Stefania/Grilletta; Ekmek Dostları için el ele...
cambaz
Sr. Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2013, 10:43:39 ÖÖ »

Çokk şükürr 1 hafta sonunda üye olabildim. :):):) Belli ki sitenize çok değer veriyorsunuz fakat üye olmak çokk zor oldu. Ohh sonunda gelebildim.
soberman
Soberman
Administrator
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2013, 02:36:50 ÖS »

Çokk şükürr 1 hafta sonunda üye olabildim. :):):) Belli ki sitenize çok değer veriyorsunuz fakat üye olmak çokk zor oldu. Ohh sonunda gelebildim.

Sıkıntı saat sorgulamasından geliyor sanırım.

Sizi zorlayan sorgulama bizi o kadar dertten kurtarıyor ki...

Sorgulama olmadan önce sürekli spam mesaj temizlemekten perişan oluyorduk, halimizi görseydiniz bizi af ederdiniz.

Yine de sizi bu denli yorduğumuz için özür dileriz.

mehtap51
Newbie
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Şubat 12, 2014, 12:45:52 ÖS »

gerçekten üye olmak çooooooooooook zor.1 saat uğraşılıyor.bence saat sorgusunu iptal edin.herkees bizler kadar sabırlı olmayabilir.1 saat uğraştıktan sonra üye olunuyor.
soberman
Soberman
Administrator
Hero Member
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Şubat 12, 2014, 01:46:18 ÖS »

gerçekten üye olmak çooooooooooook zor.1 saat uğraşılıyor.bence saat sorgusunu iptal edin.herkees bizler kadar sabırlı olmayabilir.1 saat uğraştıktan sonra üye olunuyor.

Sizi zorlayan sorgulama bizi o kadar dertten kurtarıyor ki...

Sorgulama olmadan önce sürekli spam mesaj temizlemekten perişan oluyorduk, halimizi görseydiniz bizi af ederdiniz.

Yine de sizi bu denli yorduğumuz için özür dileriz.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! Dilber MC Theme by HarzeM
Hobiler