BİM'de Söke Un İmalatı Efsane Marka Tam Buğday Unu

(1/2) > >>

lektem:
Bugün Cevizli'de (İstanbul) BİM'e girdim. Unlara baktım gayri ihtiyari. A? O da ne? Efsane marka ve Söke Un imalatı tam buğday unu gördüm. Üstelik 2 kg.ı 2,45 TL. Ben BİM'deki tüm unların (İstanbul'dakilerin) Kartal Un tarafından üretildiğini sanıyordum. Çok şaşırdım. Üstelik Üsküdar'daki BİM'lerde bu un yok. Sadece Cevizli'ye özgü bir şey midir nedir anlamadım.

Kepekli Un da vardı ayrıca.

terennüm:
Bim'de satılan fason üretim mamulü ürünlerin üreticisi bölgelere göre hatta aynı bölge içerisinde mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı durum normal markalarda da söz konusu olabiliyor. Aynı marka suyu başka bir mağazada göremeyebiliyorsunuz.

lektem:
Alıntı sahibi: terennüm üzerinde Mart 14, 2011, 03:24:43 ÖÖ

Bim'de satılan fason üretim mamulü ürünlerin üreticisi bölgelere göre hatta aynı bölge içerisinde mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı durum normal markalarda da söz konusu olabiliyor. Aynı marka suyu başka bir mağazada göremeyebiliyorsunuz.

Doğru. Efsane markalı unlarda da aynı şey geçerliydi. Fakat her nasılsa Söke imalatı un, İstanbul'a kadar ulaşmış! Çok sevindim vallahi.

lektem:
Artık yok. Geldi ve bitti.

terennüm:
Bugün de Bim'lerde kepekli unla birlikte satıştadır. Tükenmeden alın... :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa