Ekmek Dostlarının ilk ve tek buluşma noktası
Duyurular:
English Germany French Italian Spanish Russian Norway Japanese Chinese Simplified Dutch Portuguese Greek Arabic  
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.
Ağustos 21, 2014, 07:04:25 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BİM'de Söke Un İmalatı Efsane Marka Tam Buğday Unu  (Okunma Sayısı 8489 defa)
lektem
Ziyaretçi
« : Mart 13, 2011, 12:39:45 ÖS »

Bugün Cevizli'de (İstanbul) BİM'e girdim. Unlara baktım gayri ihtiyari. A? O da ne? Efsane marka ve Söke Un imalatı tam buğday unu gördüm. Üstelik 2 kg.ı 2,45 TL. Ben BİM'deki tüm unların (İstanbul'dakilerin) Kartal Un tarafından üretildiğini sanıyordum. Çok şaşırdım. Üstelik Üsküdar'daki BİM'lerde bu un yok. Sadece Cevizli'ye özgü bir şey midir nedir anlamadım.

Kepekli Un da vardı ayrıca.
terennüm
Jr. Member
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Mart 14, 2011, 03:24:43 ÖÖ »

Bim'de satılan fason üretim mamulü ürünlerin üreticisi bölgelere göre hatta aynı bölge içerisinde mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı durum normal markalarda da söz konusu olabiliyor. Aynı marka suyu başka bir mağazada göremeyebiliyorsunuz.

hatalıysam, ip adresim: 78.122.256.385
lektem
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 14, 2011, 04:13:53 ÖÖ »

Bim'de satılan fason üretim mamulü ürünlerin üreticisi bölgelere göre hatta aynı bölge içerisinde mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı durum normal markalarda da söz konusu olabiliyor. Aynı marka suyu başka bir mağazada göremeyebiliyorsunuz.

Doğru. Efsane markalı unlarda da aynı şey geçerliydi. Fakat her nasılsa Söke imalatı un, İstanbul'a kadar ulaşmış! Çok sevindim vallahi.
lektem
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 22, 2011, 08:20:00 ÖÖ »

Artık yok. Geldi ve bitti.
terennüm
Jr. Member
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2011, 12:06:13 ÖÖ »

Bugün de Bim'lerde kepekli unla birlikte satıştadır. Tükenmeden alın... :)

hatalıysam, ip adresim: 78.122.256.385
mustafaceylan
Jr. Member
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Kasım 22, 2012, 11:59:10 ÖÖ »

yarın bu kampanyanın alanyada tekrarlanacağı haberini aldım.sizde bulunduğunuz yerdeki bimleri bir ziyaret edin isterseniz.

Her ruh bir gün Rabbine geri dönecektir...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Her hakkı mahfuzdur. İzinsiz alıntı yapmak yasaktır.
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! Dilber MC Theme by HarzeM
Hobiler